1. zápas LHL ligy

První zapas v sezoně a hned první zápas celé ligy LHL. V tomto historickém momentu se setkali při úvodním vhazování HC Lenochodi a Profinit Paladins. Poměrně vyrovnané utkání rozhodla poslední minuta.

Lenochodi šli brzy do vedení, ale jejich radost netrvala dlouho. Po první minutě byl stav vyrovnaný 1:1 a zdálo se, že zápas bude velká divočina. Nakonec se situace na obou stranách uklidnila a první třetina skončila nerozhodně 2:2.

Ve druhé třetině se Paladini ujali vedení, ale přišlo vyloučení na jejich straně a Lenochodi trestali. Druhá část hry skončila opět nerozhodně 3:3.

V poslední periodě bylo na obou stranách znát, že nikdo nechce udělat chybu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Nakonec v poslední minutě překročil puk brankovou čáru na straně Lenochodů a zápas byl rozhodnutý.

První vítězství v LHL lize náleží Profinit Paladins!

Ze zápasu jsme pořídili taky celý záznam!

Paladins střídačka, zleva Michal Dvořáček (91), Jiří Tišler (29) a Adam Řepka (63).
Na buly připraven Jira Mahr (88, LenochodI), ze střídačky hru sleduje druhý gólman Petr Kriška (28, Paladins)