O LHL

Lenochodí liga neboli LHL je nová amatérská hobby hokejová liga. První sezóna 22/23 byla odehrána 5 týmy. Sezónu 23/24 bude hrát již týmů 6. Hraje se převážně na stadionu v Černošicích.

Ačkoliv je Lenochodí Liga ligová soutěž s vítězi a poraženými, nemělo by se stát že hon za vítězstvím bude navzdory našemu mottu:

Chceme si zahrát s kamarády a užít fajn večer díky sportu který máme rádi. Prioritou je nezranit se.

Každý tým se před startem ligy zavázal k fair play hře. V lize hrajeme „bezkontaktní“ hokej tak jak je zvykem v hobby přátelských zápasech. Nedohráváme u mantinelu, prostor před brankou klidíme jinak než krosčekováním.

Hraje se na třetiny 15min čistého času, samozřejmostí je rozhodčí a časomíra. Systém ligy je, že každý tým hraje tři zápasy s každým dalším účastníkem. Tedy v tuto chvíli se jedná o 15 zápasů za sezonu pro každý tým.

V případě zájmu o naší ligu (tým, hráč, rozhodčí, časomíra, web, nebo jenom fanoušek) nás neváhejte kontaktovat (kontakt níže)! Hobby hokeji zdar!

Náš stadion

Zimní stadion Černošice (každý pátek 21:45, výjimky – viz rozpis zápasů)
Fügnerova 1244, 252 28 Černošice

Pravidelné zápasy
Pátek: 21:45 (platí však aktuální rozvrh dle kalendáře)

Kontakty

Předseda ligy: Zdeněk Macháček, zdenek.machacek.68@seznam.cz, profil hráče

Web: Ladislav Maršík, laci.marsik@gmail.com, profil hráče

Social media: Vojtěch Macháček, profil hráče

Organizace ligy: Zdeněk Macháček (HC Lenochodi, profil hráče), Martin Líbal (HC Lenochodi, profil hráče), Vojtěch Macháček (HC Lenochodi, profil hráče), Ladislav Maršík (Profinit Paladins, profil hráče), Andy Formanek (The Bohemian Beavers, profil hráče), David Lopatecki (Hvězdní Rybáři, profil hráče), Jakub Vlček (B-Tým, profil hráče), Marek Štalmašek (Profinit Paladins, profil hráče), David Pacovský (Hvězdní Rybáři, profil hráče)