35. zápas LHL

Dne 22.3. se v přeloženém zápase 3 kola LHL střely týmy HC Lenochodi a The Bohemian Beavers. Tentokrát se zápas odehrál na Icerinku již od 20:30

V týmu Lenochodů po delší době do brány nastoupil Vlasta Kučera, ale v poli chybělo několik hráčů díky nemocem a zraněním. Nemoci si vybrali svou daň i u soupeře i zde soupiska nebyla úplná a chybělo několik stálic týmu.

Od prvního vhazování do poslední minuty třetí třetiny byl zápas velký boj. Hrálo se velmi rychle a důrazně někdy na hraně pravidel LHL, ale ne za hranou pravidel ledního hokeje 😊

Lenochodi do hry dávali úplně vše, co mohli a Vlasta chytal famózně. Beavers zase předváděli svojí dokonalou hokejovost, kterou v LHL nemá nikdo a také velmi dobře chytal Jonah.

Dlouho se hrálo vyrovnaně jak ve hře, tak na góly. Stav byl do půl zápasu vyrovnaný 1 : 1. V druhé půlce druhé třetiny vystřelil Pavel Vrtiška z mezikruží, ale střela se mu moc nevydařila, byl to takový plachtivý puk, který ještě cestou někdo tečoval, Jonah to navíc neviděl a byl z toho 2. gól Lenochodů. Od té chvíle Beavers ještě více přidal a snažili se do konce druhé třetiny vyrovnat, ale Vlasta měl jiný záměr a gól nepustil.

Ve třetí třetině to by boj o vyrovnání. Došlo i k několika ostřejším střetům, ale rychle se vše uklidnilo. Lenochodi dobře bránili a občas zahrozili nějakou akcí a mohli několikrát svůj náskok navýšit. Ovšem ani jeden tým gól nedal a tak konečný stav zápasu je 2 : 1.

Zápas to byl opravdu velmi podařený! Pro oba týmy to byl v letošní sezoně poslední vzájemný zápas a první historické vítězství Lenochodů nad The Bohemian Beavers v LHL. Těšíme se na další zápasy v sezoně 2024/2025.

První hvězdou zápasu za Lenochody byl vyhlášen Vlasta Kučera.

(…druhou hvězdou je celý tým HC Lenochodi neb všichni hráči hráli skvěle…)

Statistiky – HC Lenochodi vs The Bohemian Beavers – Lenochodí Liga 2023/24 (lenochodiliga.cz)