5. zápas LHL ligy

Dne 14.10.2022 proti sobě v Černošicích nastoupili The Bohemian Beavers a Hvězdní Rybáři. Do prostoru časomíry, jsem před zápasem, vcházel trochu s obavami, aby se neopakoval zápas z minulého týdne.

A je tu první buly a zápas začíná. Hned po pár minutách ze mne obava opadává. Oba týmy hrají velmi hezký rychlý hokej. Hra se přelévá z jedné strany na druhou, oba týmy drží jejich brankáři. Na Rybářích je vidět, že se od minulého zápasu zlepšili a snaží se útočit co to jde. Bobři hrají svůj hokej. Je na nich vidět vyhranost, vědí kde, kdo stojí dokáží si dát přihrávku i naslepo. A díky skvělým brankářům nepadají žádné góly. Eda v brance Rybářů občas přímo čaruje. I Jonah má úžasné zákroky. A tak první třetina skončí výhrou Bobrů 1:0.

Druhá třetina já stále v rychlém tempu a Bobrům se daří, díky své dobré kombinační hře, dát i nějaké góly. Pak udělá Jonah jedinou svou chybu při rozehrávce puku a Bobři inkasují gól. V druhé třetině měli více ze hry Bobři a to je vidět i na skóre, když druhou třetinu vyhrávají 4:1.

Třetí třetina byla naprosto vyrovnaným dějstvím zápasu. Oba týmy podrželi jejich brankáři, a tak třetí třetina skončila nerozhodně 0:0.

Zápas v Černošicích byl vydařený, pěkná kombinační a rychlá hra. Zápas jsem si společně s oběma týmy užil. Byl jsem šťastný, že to byl zápas přesně v duchu LHL a budu se těšit na další takové a že udržíme dobrou atmosféru ligy až do konce prvního ročníku. Možná jste si všimli, že zápas byl obohacen již lepší hudbou, kterou Zdena vybírala z domácí audiotéky.

Všem týmům přeji, jako vždy, hodně klidných zápasů, hodně gólů a hlavně se hokejem bavte!

Zdeněk

Statistiky: https://lenochodiliga.cz/event/the-bohemian-beavers-vs-hvezdni-rybari/

Záznam: https://lenochodiliga.cz/2022/10/19/zaznam-bohemian-beavers-vs-hvezdni-rybari-14-10-2022

Galerie

Pozdrav na úvod
Po individuální akci zakončuje Peter Fedorík (Rybáři, 83)